+380673870816 +380673870816

Службові особи одного із рівненських ТОВ завдали збитків банку на 991 тисячу євро

Органами прокуратури Рівненщини за результатами проведеної перевірки додержання вимог законів, що регламентують банківську діяльність, виявлено факт зловживання службовим становищем службовими особами одного із рівненських товариств з обмеженою відповідальністю, чим завдано значних збитків банківській установі. Про це повідомила прес-служба прокуратури області.
     Дослідчою перевіркою встановлено, що службові особи ТОВ не виконали взяті на себе зобов'язання щодо повернення кредитних коштів в розмірі та в строки, передбачені укладеним з банком договором відновлювальної кредитної лінії, та, за наявності простроченого кредиту, відчужили третім особам заставне майно товариства.
       Внаслідок таких злочинних дій інтересам банківської установи завдано шкоди на загальну суму 991 тисячу євро та 1 мільйон гривень. За фактом зловживання службовим становищем службовими особами товариства, що спричинило тяжкі наслідки, прокуратурою Рівного порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого частиною 2 статті 364 Кримінального кодексу України. Триває досудове слідство.

Схожі статті