+380673870816 +380673870816

Скільки заробляють на каналізаційних люках?

Четверо рівненських парубків не знайшли кращого заробітку, як кришки із каналізаційних люків з вулиць обласного центру. Тільки тим, що наражають мешканців Рівного на небезпеку, молодики не переймалися, як і тим, що за крадене доведеться відповідати перед Законом. Про це повідомила прес-служба УМВС в Рівненській області.
     У ході проведення ряду оперативно-розшукових заходів, працівники карного розшуку Рівненського міськвідділу міліції затримали чотирьох підозрюваних у скоєнні злочину осіб: трьох рівнян — 20-річного Володимира, 20-річного Дмитра, 18-річного Вадима та 19-річного Юрія, мешканця села Тесів Острозького району. Наразі всі вони перебувають на підписці про невиїзд. Один із підозрюваних, 19-річний Юрій, розповів, що крадіжки скоювали спонтанно, а потім викрадені кришки люків здавали на пункт скупки металу в обласному центрі.
     За фактами крадіжок понад 40 кришок каналізаційних люків, слідчі міськвідділу порушили кримінальну справу за частиною 2 статті 185 Кримінального кодексу України. Згідно із санкцією цієї статті молодикам загрожує покарання у вигляді арешту на строк від трьох до шести місяців або обмеження волі на строк до п'яти років чи позбавлення волі на той самий строк.

Схожі статті