+380673870816 +380673870816

Шахраї "нагріли" аграріїв Волині на 207 тисяч гривень

Жертвами шахраїв стали власники двох сільгосппідприємств: 28-річний Андрій та 54-річний Анатолій. Чоловіки, готуючись до посівної, як справжні господарі вирішили запастися пальним, тим більше, що ціни на дизпаливо щодня зростають, а тут ще й знайомий нагодився, котрий запропонував дизпаливо "майже на халяву".
    Невідомі особи під приводом продажу та доставки дизпалива шахрайським шляхом заволоділи грошима Андрія у сумі 85 тисяч гривень. В аналогічній ситуації опинився і Анатолій. Правда, спритникам чоловік за обіцяне дизпаливо передав ще більше грошей – 122 тисячі 225 гривень. Про це повідомив відділ зв’язків із громадськістю УМВС у Волинській області.
    При цьому "бізнесмени" запевнили, що гроші слід заплатити терміново, а потім, звісно, почали кормити обіцянками. Коли ж їхній мобільний перестав відповідати, чоловіки зрозуміли, що залишилися без дизпалива і грошей. Тож через деякий час звернулися до правоохоронців. Міліціонери ж миттєво відреагували на повідомлення, а відтак оперативно встановили особи шахраїв. Ними виявилися раніше судимий за незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту житель міста Житомир 30-річний Василь та мешканець села Довге Закарпатської області 37-річний Василь. Триває перевірка щодо причетності спритників до скоєння інших злочинів.

Схожі статті