+380673870816 +380673870816

СЕС заборонила супермаркетам Рівного продаж салатів

З 8 червня санітарно-епідеміологічна станція заборонила супермаркетам Рівного виготовляти та реалізовувати салати з м'ясопродукцією та заправлені майонезом. 

На минулому тижні Рівненська міська санстанція провела перевірку усіх супермаркетів Рівного. Метою такого рейду стало з'ясування того, в яких умовах готуються салати та перевірка власне їх якості. За словами лікаря з гігієни харчування Ірини Бондарчук, результатами санстанція залишилася не задоволена, адже жодний супермаркет не витримав перевірки. Усюди знайшли порушення. Тому санітарно-епідеміологічна станція винесла відповідне рішення.

Ірина Бондарчук, лікар з гігієни харчування Рівненської міської санітарно-епідеміологічної станції:

- у зв'язку з тим, що було виявлено багато порушень при виготовленні та реалізації салатів в супермаркетах, була винесена заборона, яка вступила в дію з 8 червня про заборону реалізації салатів заправлених майонезом, до складу яких входять м’ясопродукти, варена ковбаса. Ця заборона буде діяти протягом літнього періоду.

До якого часу триватиме така заборона на разі не відомо, адже поняття терміну "літній період" не має чітких меж. Ми ж вирішили провести свою невеличку перевірку на предмет: "А що ж продають супермаркети в період салатного табу?"

Влада Стецюк, журналістка:

- з восьмого червня діє заборона на продаж подібної продукції. Як ми вияснили місцеві супермаркети дотримуються її неохоче. У першому ж зустрічному маркеті, ми з легкістю придбали "Олів’є".

Мода на готові страви в мережах супермаркетів з'явилася порівняно нещодавно. Проте вже має своїх як прихильників, так і противників.

Рівнянка:

- ми не користуємося такими послугами. Ми чули, що зараз діють знижки на салати, але намагаємося їсти вдома.

Рівнянка:

-я їх не купляю.

Купувати чи ні салати у супермаркетах особиста справа кожного. Лікарі радять бути пильними при вживанні подібних товарів, звертати увагу на термін придатності та умови зберігання.


110609_Salat sferadesigner

Схожі статті