+380673870816 +380673870816

СЕС разом з рівненськими правоохоронцями перевіряють дитсадки

Рівненські дитсадки під прицілом контролюючих органів та правоохоронців. Щоправда не безпосередньо заклади, а ті суб’єкти господарювання, які забезпечують їх продуктами харчування. Про це повідомив відділ зв’язків з громадськістю УМВС України в Рівненській області.
     Під час візиту до одного із дитсадків у мікрорайоні "Ювілейний" обласного центру
перевіряючі зафіксували ряд порушень чинного законодавства з питань закупівель товарів і послуг. Чимало продуктів харчування, які постачав рівненський підприємець для вихованців навчального закладу, не мали необхідних документів, які засвідчували б їхню якість та безпечність. 
     В одному з дитсадків Рівного зафіксували факт постачання продуктів харчування транспортом, який не відповідав санітарним вимогам, у якому відсутні будь-які умови для роздільного перевезення продуктів та немає холодильного обладнання. Крім того, якість завезених продуктів харчування не відповідала жодним вимогам, стандартам і нормам дитячого харчування: томатна паста містила хімічні наповнювачі, які заборонені для споживання дітям, ізюм розфасовували в пакети з технічного поліетилену, сухофрукти постачалися в брудних мішках, які раніше використовувалися. Риба свіжоморожена перевозилася без документів, що підтверджують якість та походження товару, в картонних коробках, не призначених для зберігання такого виду продукції.
     Документи, які засвідчують якість продукції, тільки частково відповідали нормам чинного законодавства. Зазначені продукти харчування працівники СЕС вилучили з реалізації, а зразки підозрілої продукції взяли на дослідження, результати стануть відомі згодом.
     Разом із тим співробітники УДСБЕЗ встановили перевищення закупівельних цін на продукти харчування над цінами акцептованих тендерних пропозицій, що призвело до збитків на загальну суму майже 99390 гривень. Наразі перевірка триває та вирішується питання про порушення кримінальної справи.

Схожі статті