+380673870816 +380673870816

Рятувальники Волині знешкодили 29 боєприпасів часів війни

У трьох районах Волинської області проведено вилучення із землі боєприпасів часів Великої Вітчизняної війни. Про це повідомила прес-служба УМНС у Волинській області.
    Так, у Старовижівському та Турійському районах під час проведення земляних робіт було знайдено 4 артилерійські снаряди та 2 міни часів Великої Вітчизняної війни. У Локачинському районі поблизу села Старий Загорів було виявлено 12 артилерійських снарядів. Місце знахідок було взято під охорону місцевими правоохоронцями.
    Для знешкодження вибухонебезпечних предметів виїхала піротехнічна група Територіального управління МНС у Волинській області. У ході подальшого обстеження та вилучення боєприпасів на території яблуневого саду у Локачинському районі піротехніки виявили ще 10 артилерійських зривників та одну мінометну міну. Усі вибухонебезпечні предмети були вивезені у безпечне місце та знешкоджені.
    Загалом на території області знешкодженню групою піротехнічних робіт підлягає 66 вибухонебезпечних предметів часів Великої Вітчизняної війни. Роботи тривають. До Великодня територія області буде очищена від боєприпасів часів війни.

Схожі статті