+380673870816 +380673870816

Ряди спілки журналістів на Рівненщині поповняться

Ряди журналістів у нашій області поповнюються. Цієї п’ятниці у Рівному пройде тринадцята звітно-виборна конференції регіональної організації Національної спілки журналістів України. На її засідання окрім питань порядку денного, будуть прийняті нові члени. До того ж представники нашої телекомпанії. 

Рубіж у позначку пятисот членів перейшла Рівненська обласна організація Національної спілки журналістів. Сталося це цього понеділка і виявилася нею журналістка телеканалу Сфера-ТВ Людмила Савонькіна. Також від нашої телерадіокомпанії такої честі удостоєні ще чотири працівника. Як зазначив голова організації Дмитро Тарасюк, прийом до спілки процес тривалий, вимогливий, але рівненські журналісти його проходять зазвичай гідно.

Дмитро Тарасюк, голова Рівненської обласної організації НСЖУ:

- Якщо не рахувати Львівську, найбільшу нашу спілчанську організацію на Західній Україні, то за нею іде Рівненська. Головне, хочу сказати, що ми не форсуємо прийом в організацію, люди самі виявляють бажання.

У п’ятницю, 16 березня у Рівному пройде 13 звітно-виборна конференція, до якої запросили близько ста делегатів. Також, імовірно, у ній візьмуть участь колеги із Польщі, Волині і Львова. Уся ця громада журналістів, окрім подібних заходів та творчих конкурсів, у першу чергу стоїть на захисті своїх колег. У наш час - це неабияк актуально.

Дмитро Тарасюк, голова Рівненської обласної організації НСЖУ:

- Непрості сьогодні стосунки влади і ЗМІ, нещодавно мені довелося виїжджати у Радивилів, де склалися непрості стосунки між новоствореною газетою і міською адміністрацією.

Подібні випадки спостерігаються і в інших районах Рівненщини. Дискримінації зазнали нещодавно журналісти із Кузнецовська та Здолбунова. Але за потужної медіа-юридичної підтримки, зберегти своє право на свободу слова вдається.

Схожі статті