+380673870816 +380673870816

Роботу Управління по боротьбі з організованою злочинністю оцінили

     Начальник управління по боротьбі з організованою злочинністю, Андрій Кулинич звітував перед журналістами, про результати роботи свого підрозділу за три місяці поточного року. Зокрема, правоохоронцям вдалося розкрити три організовані злочинні групи, які займалися відмиванням грошей через штучно створені фірми, викраденням дизельного пального із магістралі нафтопроводу "Прикарпатзахідтранс" та розповсюджуванням наркотиків.

     Найбільшою з розкритих організованих злочинних груп виявилися 11 зловмисників, які конвертували безготівкові кошти, зменшуючи до мінімуму будь-які податки. Для цього, вони створили на Рівненщині 4 фіктивні фірми і як відомо на даний момент – співпрацювали із понад 130 суб’єктами господарської діяльності. За свої послуги брали 7% від загального обігу та існували 1,5 роки. Організував злочинну групу киянин. Наразі, злочинці арештовані, кримінальна справа направлена до суду.      Правоохоронцям вдалося засвідчити лише частину збитку державі. За попередніми підрахунками сума сягає понад 25 мільйонів гривень.

    Інші дві злочинні групи займалися збутом наркотиків та викраденням пального із нафтопроводу "Прикарпатзахідтранс".  Останнє угрупування створив громадянин Росії та Німеччини, колишній військовий. 

    Що ж стосується розповсюджувачів наркотиків, то це три молодики з неблагополучних родин в середньому 30 років. Збували "дурман" на території Рівненщини та за неперевіреною інформацією – в Криму. Переважно, їх клієнтами була молодь у нічних розважальних закладах. Партія, яку затримали правоохоронці налічувала 425,936 грамів амфетаміну.  Це найбільша поставка синтетичних наркотичних речовин, яка затримувалася на Рівненщині за останні роки.


110407_Mentu 2 sferadesigner

Схожі статті