+380673870816 +380673870816

Рівнянці присвоєно почесне звання «Мати-героїня»

Фото пресслужби міськради Рівного

Вчора, 4 січня, перед початком позачергового засідання виконкому міський голова Олександр Третяк вручив рівнянці Ірині Шаульській посвідчення та нагрудний знак, яким присвоюється почесне звання «Мати героїня».

- Приємно, що Рівненська область є беззаперечним лідером серед приросту населення. Рівненщина – це єдина регіон в Україні, де народжуваність переважає смертність. Сьогодні надзвичайно приємно вручити цей нагрудний знак рівнянці, матері, котра виховує п’ятьох дітей. Ви робите велику справу! – зазначив міський голова Олександр Третяк. Повідомляє пресслужба міськради Рівного.

Почесне звання України «Мати-героїня» у нашій державі було встановлено у 2004 році з метою посилення уваги до проблем народжуваності і зміцнення інституту сім’ї, відзначення кращих матерів, які забезпечують належні умови для всебічного розвитку дітей, зміцнення їх здоров’я і духовного розвитку. Це звання присвоюється жінкам – громадянкам незалежної України і є найвищою державною нагородою для багатодітних матерів.

Схожі статті