+380673870816 +380673870816

Рівнянин виготовляв наркотики із сиропу від кашлю

Специфічні запахи на сходинковій клітці більше не дошкулятимуть мешканцям одного із будинків по вулиці Романа Шухевича. Працівники міліції затримали 33-річного Віктора, який облаштував у власній квартирі нарколабораторію із виробництва психотропних речовин. Про це повідомила Іванна Дмитронь, в.о. старшого інспектора по роботі з населенням та громадськими формуваннями Рівненського МВ УМВС.
     Працівники міліції за місцем проживання затриманого виявили та вилучили пакетики з порошкоподібною речовиною білого кольору, ззовні схожою на первентин, вагою майже один грам, 35 скляних колб ємністю по 100 мілілітрів кожна, з наркотичною речовиною та обладнання для виготовлення наркотичних засобів. Як з’ясувалося, наркотики виготовлялися із звичайного сиропу від кашлю. 
     Наразі порушена кримінальна справа за статтею 317 Кримінального кодексу України (Організація або утримання місць для незаконного вживання, виробництва чи виготовлення наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів), яка передбачає позбавлення волі на строк від трьох до п’яти років.

Схожі статті