+380673870816 +380673870816

Рівняни зібралися на народне віче, аби висловити свою підтримку Юлії Тимошенко

27 листопада Рівне вітало Юлію Тимошенко із Днем народження. Кілька сотень рівнян зібралося на майдані Незалежності біля пам’ятника Тарасові Шевченку на народне віче, аби висловити свою підтримку лідеру української опозиції.

27 листопада засуджена на сім років Юлія Тимошенка відзначила свій 51 День народження. У Києві біля Лук’янівського СІЗО зібралися народні депутати та прихильники політика.

У Рівному ж у цей день на центральній площі міста на народне віче зійшлося кілька сотень рівнян, аби висловити підтримку та повагу своєму лідеру. Леді "Ю" прихильники підготували ніжний букет із п’ятдесят однієї білої троянди.

Марія Конощук, депутат Рівненської міської ради, ВО "Батьківщина":

- Юлії Володимирівні виповнюється 51 рік. Почуває вона себе погано. Хворіє, адже з неї знущаються. Я думаю, що ми справимося із цим. Ми переможемо.

Серед присутніх на майдані було чимало місцевих політиків. Однопартійці Юлії Тимошенко усіляко підтримують лідера, однак за нинішніх обставин – це важко. Вони запевнили, що над екс-прем’єркою просто знущаються.

Галина Кульчинська, заступник міського голови Рівного:

- Я, як людина партійна, разом із своїми однопартійцями прийшла сюди, щоб підтримати те, щоб Юлія Володимирівна була випущена на волю. Ви бачите тут багато людей. І я думаю, що ця підтримка важлива.

Висловили свою підтримку не лише однодумці Юлії Володимирівни. На народному віче виступили і відомі артисти. Олексій Заворотній зі сльозами на очах декламував поезії Володимира Сосюри та Тараса Шевченка. Прийшли підтримати Юлію Тимошенко і представники інших опозиційних сил.

Олександр Лащук, депутат Рівненської міської ради, ВО "Свобода":

- І хоча я не належу до партії "Батьківщина", але я розумію, що це фізичне знущання, порушення звичайних моральних принципів. Це певна особиста помста режиму, особисто для цього політика.

Своє слово сказали і рівняни. Із кількох сотень присутніх чимало людей забажали звернутися до земляків.

Гнат, рівнянин:

- Ось тут герої, патріоти або просто не байдужі, а не ті, що сидять вдома перед телевізором та чекають, що їм на блюдечку принесуть.

Після народних зборів люди довго ще не розходилися, переказуючи один одному останні новини із Лук’янівського СІЗО, де зараз перебуває Юлія Тимошенко.

Загальним голосуванням рівняни прийняли звернення до усіх парламентів та урядів світу, аби ті не були байдужими до апеляційного суду над політиком 13 грудня та стежили за його легітимністю. У документі зазначені вимоги розпустити Верховну Раду та подати у відставку Президента України. Нагадаємо, на місцевому рівні таке звернення депутати не прийняли.

Схожі статті