+380673870816 +380673870816

Рівняни торгують собою заради благодійності

Рівняни торгують собою. Щоправда, мова йде не про рабство, а про благодійність. Уже втретє у нашому місті проводиться акція "Живі торги", учасники якої продають побачення із собою, а за вилучені кошти організатори закуповують медикаменти для онкохворих діток та подарунки для сиріт. Цього року цей захід приурочений до Дня Святого Миколая.

Організатори акції Андрій і Тетяна вже втретє проводять "Живі торги". Цьогоріч не встигають опрацьовувати заявки у мережі Інтернет, адже бажаючих більше ніж достатньо. Через це скоротили і час реєстрації на три дні. Кожен охочий в одній із соціальних мереж може долучитися до торгів: купивши когось або продавши себе. Кінцеву ставку покупець перераховує на благодійний рахунок. Лише після цього він може запросити на побачення куплений лот.

Андрій Турченюк, співорганізатор акції:

- Навіть були попередження, що нас і до суду притягнуть, і прокуратура нами займеться. Але ми не торгуємо людьми, ми торгуємо їх часом аби допомогти дітям.

До участі в акції долучилося чимало відомих рівнян. Щоправда, дехто пропонує цікаву зустріч у контексті майстер-класу.

Тетяна Герасименко, співорганізатор акції:

- Оскільки люди є одружені, то вони пропонують якісь майстер-класи або просто провести час у приємному спілкуванні за чашечкою кави.

Серед VIP-лотів - моделі, музиканти, фотографи, депутати, журналісти. Один із найдорожчих  – Сашко Невже. Він пообіцяв своєму покупцю незабутній майстер-клас.

Сашко Невже, співак:

- Я дуже радий, що мене запросили на ці торги. Це святе. За мене зараз дають триста гривень. Хто мене купить, той не пошкодує.

Телеведуча Олена Гаврилюк довго вагалася чи брати участь у торгах. Але переконавшись у серйозності намірів та коректності поведінки організаторів, додала на сайт і своє фото.

Олена Гаврилюк, телеведуча:

- Умови акції говорять, що треба зустрітися з людиною. Мені приємно долучитися до акції, де люди і благодійністю займаються, і закуповують медикаменти в онкогематологічне відділення.

У ході підготовки сюжету, журналісти дізналися, що участь у торгах беруть і співробітники нашої телекомпанії. Неодружений оператор "СФЕРИ-ТВ" Максим Бек, не лише прагне допомогти діткам за допомогою прожажу свого побачення, а й обирає дівчину, яку б і сам не проти купити. За самого ж Максима нині дають 60 гривень.

Максим Бек, оператор телеканалу "Сфера-ТВ":

- Потрібно допомогти цим дітям, які не кожен день мають такі привілеї, як ми. 

Наразі у групі зареєстровано понад 500 добровольців. Найдорожчі лоти сягають чотирьох сотень гривень. Деякі учасники постійно беруть участь у торгах, а три пари, навіть одружилися.

Схожі статті