+380673870816 +380673870816

Рівняни привітали Юлію Тимошенко з 8 Березня

"Привітай Юлю!" - під такою назвою у Рівному на майдані Незалежності стартувала акція, яку влаштували активісти Рівненської організації "ВО Батьківщина", "Батьківщина молода" та "Жінки Батьківщини". Рівняни мали можливість особисто привітати лідера опозиції Юлію Тимошенко з 8 Березня за допомогою листівок. Згодом їх передадуть у Качанівську колонію. 

Квітуче свято усіх жінок - 8 Березня Юлія Тимошенко зустріне в Качанівській колонії. Аби хоч якось підтримати опозиціонерку Рівненська організація "ВО Батьківщина" влаштувала акцію "Привітай Юлю". Свої побажання рівняни залишили на листівках. Ними ж і заклеїли уявні грати опозиціонерки аби нарешті, хоча б візуально побачити її на волі.

Марія Конощук, голова Рівненської обласної громадської організації "Жінки Батьківщини":

 - На честь 8 Березня, ми вважаємо, що в цей день треба привітати нашого лідера Юлію Тимошенко. Хочемо побажати їй здоров’я, хочемо почути від рівнян, що вони їй бажають.

А рівняни мали що сказати ув’язненій опозиціонерці.

Бліц:

- Бажаю Юлії Володимирівні одужати. Хай повертається до нас, щоб наша країна стала демократичною як всі країни Європи.

 - Бажаю здоров’я і не тільки нам усім, може вийде і поведе нас проти тої банди. 

 - Бажаю волі, сили, здоров’я і можливості боротися з чужинською владою.

Найщиріші слова привітання Юлія Тимошенко зможе прочитати в Качанівській колонії. Організатори розповіли, якщо європейських дипломатів та членів ОБСЄ до Юлії не пускають, то паперові листівки все ж потраплять до рук засудженої, адже на це вона має конституційне право.

Схожі статті