+380673870816 +380673870816

Рівняни платитимуть за вивіз сміття по-новому

Під час чергового засідання члени виконавчого комітету Рівненської міської ради обговорили нові впровадження у комунальній сфері, а також скільки мільйонів гривень у Рівному вдалося зекономити чиновникам на реалізації пільгових квитів у тролейбусах.

Розпочали засідання з обговорення заходів Муніципальної програми сталого розвитку року що минає. У 2011 році на реалізацію 36 проектів різного спрямування виділили понад три мільйони гривень. З них остаточно реалізовано 16. Найважливішими і найуспішнішими на думку міського голови є проекти, що спрямовані на розвиток ОСББ. Відтак, не заощаджуватимуть на них і у наступному році.

Володимир Хомко, міський голова Рівного:

- Проекти будемо продовжувати й далі, гроші всі будуть іти в першу чергу на ОСББ. Хочу, щоб нас підтримала держава, але своїх декларацій поки не маємо.

А от спортивна сфера Рівного напередодні Євро-2012 трішки "шкутильгає".

Сергій Шевчук, начальник управління у справах сім’ї, молоді і спорту:

- В нас залишається відкритим питанням матеріально-технічної база. Прикро, але не має стадіону, хоча 2012 рік оголошено роком спорту і ми будемо намагатися, щоб це питання було розгалужене. Нині ми підготували проект рішень про передачу у комунальну власність. Не так вже й оснащені наші спортивні школи потрібним інвентарем, але не дивлячись на це, ми придбали в загальноосвітні школи гімнастичне знаряддя, м’ячі.

Міський голова розповів про завершення роботи над новим скейт-парком. У приміщенні колишнього нічного клубу "Холідей" вже стелять підлогу для спеціальних занять з греко-римської боротьби. 

Одним з ключових питань засідання міськвиконкому стало прийняття рішення про запровадження окремої комунальної послуги населенню міста з вивезення сміття та його оплати. Відтак, якщо раніше ця послуга надавалася ЖКГ, то вже з початку нового року мешканці змушені будуть укладати окремі угоди зі спеціалізованими підприємствами з вивезення сміття. Міський голова Рівного запевнив, що це дозволить хоч якось погасити борги комунальників, які нині складають понад мільйон гривень. Реорганізації на цьому в комунальній сфері не припинятимуться. Нині, приміром, йде скорочення інженерно-технічних працівників у ЖКГ.

Володимир Хомко, міський голова Рівного:

- ЖКГ погано працюють і їх не треба стільки. Відповідно працівників буде менше. Квартплату ми не будемо піднімати певний час.

Обговорили під час засідання і порядок надання пільгового проїзду у тролейбусах. У грудні закупили 405 проїзних квитків. За рік на цьому вдалося зекономити півтора мільйони гривень.

Віталій Миронюк, начальник управління транспорту і зв’язку:

- Місячні витрати складатимуть понад 16 тисяч. Загальна сума від цих витрат коливатиметься від 160 до 200 тисяч. У разі підтримки влади, студенти матимуть змогу купити ці квитки за 50 % вартості, за сорок гривень.

Дехто із членів засідання запропонував скористатися досвідом інших міст і дещо змінити процедуру за користування пільговими квитками.

Роман Денисюк, член міськвиконкому:

 - Чи могли б ми встановити таку можливість, щоб людина мала змогу купити одноразовий пільговий проїзд, як у Львові.

Таку пропозицію члени міськвиконкому відхилили. Чиновники розповіли, що нині на зекономлені кошти від продажу пільгових квитків, місто може дозволити собі придбати, хоч не новенькі, проте комфортабельні чеські тролейбуси.

Схожі статті