+380673870816 +380673870816

Рівняни платили за неіснуючі ліфти

Прокуратурою області порушено кримінальну справу за фактом зловживання службовим становищем службовими особами житлово-комунального підприємства Рівного. Про це повідомила прес-служба прокуратури області.
     Як встановили під час перевірки, проведеної спільно з працівниками ДСБЕЗ, службовці в порушення Порядку формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій упродовж 2008-2010 років нараховували плату за послуги з обслуговування систем диспетчеризації мешканцям всього житлового фонду підприємства, включаючи житлові будинки, які не обладнані ліфтами та вказаними системами.
     Такими протиправними діями службових осіб ЖКП завдано матеріальну шкоду мешканцям Рівного у розмірі 330 тисяч гривень. Санкція зазначеної статті Кримінального кодексу України передбачає покарання за такі діяння у виді позбавлення волі на строк від трьох до шести років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років. На даний час досудове слідство у кримінальній справі триває.

Схожі статті