+380673870816 +380673870816

Рівняни довели, що вони кращі гравці у боулінг на Західній Україні

Вихідними під час третього етапу відкритого Чемпіонату Рівного з цього виду спорту, який проходив в боулінг-клубі "Хутір" перемогу здобув знову наш краянин.

Позмагатися за перемогу на третьому етапі Чемпіонату Рівного зі спортивного боулінгу зібралося 34 спортсмени з усієї Західної України. За словами тренера Федерації спортивного боулінгу України Валерія Якимчука, гра була надзвичайно цікавою.

Валерій Якимчук, директор боулінг-клубу "Хутір", тренер ФСБУ:

- Тут збирається вся Західна Україна. Багато сильних спортсменів. Сьогодні турнір був із шаленими результатами. Кваліфікація у всіх практично за двісті.

Звання переможця дісталося рівненському спортсмену Юрію Лецкалюку, який вже вдруге стає найкращим. У першому турі спортсмен теж досяг найвищих результатів.

Юрій Лецкалюк, переможець 3 етапу групи "А" чемпіонату Рівного:

- Вже другий раз я перемагаю. Вже третій етап підряд перші місця беруть рівненські спортсмени. Сьогодні тернопільський, того разу зі Львова, але перше місце так і залишається у Рівного.

На цьому рівнянин зупинятися не збирається. У його плани входить участь і у наступних етапах чемпіонату.

Юрій Лецкалюк, переможець 3 етапу групи "А" чемпіонату Рівного:

- Залишається у нас 7 етапів із 10. Звісно, маючи такі очки і результати, хочеться виграти або ж посісти призове місце.

Приємною несподіванкою під час турніру стало те, що львівський спортсмен Дмитро Марченко зіграв "Ідеальну гру", тобто вибив максимальну кількість очок за одну партію. Він же і став переможцем етапу у групі "Б".

Дмитро Марченко, зіграв "Ідеальну гру":

- Грою задоволений надзвичайно, бо 5 років тому, я вже кидав "Ідеальну гру". А через п’ять років кинув знову.

Найкращий результат кваліфікації цього разу здобув Валерій Якимчук з Рівного та Олена Варченко з Тернополя. Організатори турніру запевняють, що боулінг - це та гра, яка дозволяє одночасно займатися спортом та цікаво відпочивати. Вони запрошують усіх бажаючих любителів боулінгу взяти участь у наступному етапі турніру, який відбудеться вже за місяць.

 

Схожі статті