+380673870816 +380673870816

Рівнян запрошують на ювілейний рок-фестиваль «Тараса Бульба»

Фото пресслужби РОДА

Відсьогодні на Рівненщині розпочався масштабний рок-фестиваль – «Тарас Бульба». Дійство триває в рамках відзначення 30-річчя незалежності України.

«Цьогоріч ми плануємо відзначити ювілей Незалежності України на високому культурному рівні. Відтак, святкування не обмежиться лише датою 24 серпня, а передбачатиме цілий комплекс заходів, що триватиме упродовж року. Тому вже сьогодні запрошуємо долучитись до музичного фестивалю», - зазначає заступник голови Рівненської ОДА Сергій Гемберг. Повідомляє пресслужба РОДА.

Так, рок-дійство відбудеться в історичному місті Дубно і триватиме з 16 по 18 липня.

На стадіоні «Спартак» працюватиме декілька сцен – головна, альтернативна і літературна. Також будуть діяти дитяча галявина, ярмарок майстрів та інші локації.

Також на території фестивалю розміститься і козацький курінь, в якому демонструватимуть побут та зброю козаків, читатимуть лекції з історії козацьких звичаїв та військової справи.

Окрім того, буде нагода навчитися стріляти з лука, пройти вишкіл та посмакувати козацькими стравами.

Для шанувальників рок-музики з інших міст буде організовано наметове містечко та паркінг. Квитки на подію можна придбати через офіційний сайт фестивалю. - https://tarasbulba-fest.com/

Довідково: ? Рок-фестиваль «Тарас Бульба» вперше відбувся в Дубні в 1991 році й з того часу став найповажнішим фестивалем країни, який згуртовує навколо себе поціновувачів якісної музики та сприяє розвиткові української культури.

Схожі статті