+380673870816 +380673870816

«Рівнестандарт» - бронзовий призер чемпіонату України

Фото - пресслужба Рівненської обласної асоціації футболу

Команда «Рівнестандарт» стала бронзовим призером чемпіонату України з футзалу серед команд 50+. Фінальний турнір упродовж чотирьох днів проходив в Одесі.

На груповому етапі рівняни зіграли унічию з командами «Созю-ХСС» (Донецьк-Харків) – 2:2 та «Локомотив» (Лиман) – 1:1, а також перемогли «Гарант» (Полтавська область) – 3:2. Повідомляє пресслужба Рівненської обласної асоціації футболу.

Таким чином, рівняни потрапили до Вищої ліги чемпіонату України. На другому етапі «Рівнестандарт» поступився одеському «Чорному морю» - 1:5, переміг львівське «ТВД» - 3:1, а також знову зіграв унічию з «Союз-ХСС» - 0:0.

Такі результати дозволили рівненським ветеранам здобути бронзові медалі Вищої ліги. А Сергія Щубака визнали найкращим гравцем «Рівнестандарту».

У складі «Рівнестандарту» медалі здобули: Руслан Ястремський, Валерій Шипуков, Сергій Щубак, Віктор Зарудний, Віталій Шевчук, Андрій Федорчук, Олександр Григорович, Юрій Баховський, Віталій Засморжук, а також виконавчий директор Рівненської обласної асоціації футболу Олег Кучер.