+380673870816 +380673870816

Рівнеоблводоканал може залишитися без електроенергії через борг

Рівнеоблводоканал заборгував Рівнеобленерго 767 тисяч гривень, що стало підставою відключення від електропостачання підприємства. Рівнеобленерго вже неоднарозаво уникало таких радикальних дій, однак, як пояснюють,  вони самі мають фінансові забов'язання перед ДП "Енергоринок". Тому і вживають відповідних заходів. До того ж, з їх слів, підливає масла у вогонь, ще й бездіяльність Рівнеоблводоканалу з погашенням заборгованості.
  Керівництво ж Рівнеоблводоканалу, насамперед вбачає корінь проблеми у неправильній, на їх думку, тарифній політиці держави. Якщо все ж до 10 травня керівники двох комунальних гігантів нашої області не домовляться між собою - місто Рівне залишиться без води. Адже без електроенергії не будуть працювати водонасосні станції. Наразі за словами представників Рівнеоблводоканалу, вони шукають можливі шляхи виходу із ситуації, аби уникнути такої проблеми.
     Поки ж у владних верхах вирішуватимуть питання хто і скільки має платити, звичайним людям, вочевидь, не завадить мати при собі певні запаси води.


110506_Vodokanal sferadesigner

Схожі статті