+380673870816 +380673870816

Рівненську АЕС відвідали спеціалісти з-за кордону

Друга технічна нарада у рамках проекту "Вдосконалення методологій експлуатаційного неруйнівного контролю елементів АЕС" розпочала свою роботу на Рівненській атомній електростанції. Про це повідомила прес-служба Рівненської АЕС.
     Участь у нараді беруть керівник проекту, представник консорціуму компаній "RE GmbH-RWE Power AG-Westinghouse-NDEF" Асмус Хансен, західні консультанти, зокрема, представники Westinghouse Ганс Еріксон (спеціалізується на автоматизованому ультразвуковому контролі) та Ангеліка Дебнар (автоматизований вихорострумовий контроль), а також представники НАЕК "Енергоатом", провідні спеціалісти РАЕС та інших атомних електростанцій. 
     У рамках проекту має пройти декілька технічних нарад, на яких розглядатимуться різні методи неруйнівного контролю металу. Нагадаємо, що перша така нарада відбулася на РАЕС у травні на тему цифрового радіографічного контролю. 
     На даному етапі західні консультанти ознайомлюються з тими напрацюваннями, які уже існують в Україні у сфері неруйнівного контролю металу і застосовуються на вітчизняних АЕС. В тому числі оцінюють звіт про початковий стан цих методів, з технологіями та обладнанням, які використовуються. Пізніше на основі своєї оцінки західні фахівці зможуть надати пропозиції та рекомендації для вдосконалення методів неруйнівного контролю металу на українських АЕС.

Схожі статті