+380673870816 +380673870816

Рівненською прокуратурою скеровано до суду кримінальну справу про торгівлю людьми

Прокуратура Рівненської області затвердила обвинувальний висновок та скерувала до суду кримінальну справу стосовно 50-річного рівнянина Володимира, який вчинив злочин, передбачений частиною 2 статті 149 Кримінального кодексу України (торгівля людьми або інша незаконна угода стосовно людини). Кримінальну справу розслідували працівники УМВС України в області. Про це повідомила прес-служба прокуратури області.

Досудовим слідством встановлено, що обвинувачений разом зі своїми двома спільниками шляхом обману вивіз у 2002 році до Іспанії трьох рівнянок. Замість працевлаштування робітницями ошуканих молодих жінок продали власникам нічних клубів, де у них відібрали паспорти громадян України та змушували займатися проституцією.

На даний час потерпілих від боргової кабали дівчат повернуто додому, а обвинувачений чекає вироку суду. Відповідно до санкції вказаної статті, йому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п'яти до дванадцяти років з конфіскацією майна або без такої. Ще один учасник злочинної групи уже відбув покарання за злочини, пов’язані із торгівлею людьми, інший – перебуває у розшуку.

Схожі статті