+380673870816 +380673870816

Рівненського підприємця засудили на п'ять років позбавлення волі за ухилення від сплати податків

В суді податківці довели, що протягом шести місяців 2007 року директор ТОВ "Захід-Юрол-Імпекс" поклав у власну кишеню два з половиною мільйони гривень податків.
     Підприємство ніби-то активно працювало в агропромисловому комплексі. Ця співпраця відображалася у відповідних офіційних документах, в тому числі і в податковій звітності. Співробітники податкової міліції з'ясували, що найбільшого ділового партнера "Захід-Юрол-Імпекс" - вінницького приватного підприємства "Агросвіт" ніколи не існувало. Про це повідомила прес-служба ДПА в Рівненській області.
     Під час проведення обшуків, у причетних до діяльності названого товариства осіб, було виявлено печатки вищезгаданої фірми ППФ "Агросвіт", ще кількох існуючих підприємств, які ніколи не мали жодних взаєморозрахунків із "Захід-Юрол-Імпекс".     Завдяки судово-технічній та судово-почеркознавчій експертизі встановлено, що документи підписував та оформляв з обох сторін директор "Захід-Юрол-Імпекс".
     Директор фірми так захопився своїми фіктивними операціями, що за шість місяців 2007 року привласнив лише податків на суму 2,5 мільйони гривень, а загалом через фіктивні операції пройшло понад 10 мільйонів гривень.
     Суд визнав директора ТОВ "Захід-Юрол-Імпекс" винним у вчинені всіх інкримінованих йому злочинів. Підсудний отримав п'ять років позбавлення волі із конфіскацією майна.

Схожі статті