+380673870816 +380673870816

Рівненський журналіст Чеслав Хитрий презентував свою книгу "Минувшина Рівненщини - далека і близька"

У Рівненському обласному краєзнавчому музеї відбулася презентація книги рівненського журналіста, краєзнавця Чеслава Хитрого "Минувшина Рівненщини - далека і близька". Це вже третє доповнене видання автора, яке вміщує у 650 сторінках книги документальні фото та краєзнавчі дослідження Рівненського краю довоєнних та воєнних часів.

Цьогоріч рівненському журналісту та краєзнавцю Чеславу Хитрому виповнюється 65 років. Саме цій події він присвятив свою книгу під назвою "Минувшина Рівненщини - далека і близька". Перша книга побачила світ ще у 2008 році, а її наступниця - у 2010. Заключне видання надрукували у кінці жовтня цього року. Автор довгий період свого життя працював в архівних установах міста. Саме звідти і почав черпати пан Чеслав інформацію для своєї роботи.

Чеслав Хитрий, автор книги "Минувшина Рівненщини - далека і близька":

- Інформацію збирав. Робив деякі замальовки. Поступово вони назбирувалися і я вирішив у 2008 році їх скласти до купи. Так у мене вийшла книга.

Книга "Минувшина Рівненщини - далека і близька" вміщує у себе 165 історико-краєзнавчих нарисів. Історична хронологія видання розпочинається від найдавніших часів і до 40 років минулого століття. Історія нашого краю висвітлюється через призму людських життів.

Чеслав Хитрий, автор книги "Минувшина Рівненщини - далека і близька":

- Я роблю акцент на людських долях, а не просто описую історичні події. Намагався переживання героїв відобразити у книзі. Намагався подати усю правду.

Чеслав Хитрий розповів, хоча третє видання наразі є заключним, проте свою діяльність як письменника він продовжуватиме і надалі.

Схожі статті