+380673870816 +380673870816

Рівненський військовослужбовець торгував гранатами

Торгівлю бойовими припасами розгорнув 30-річний здолбунівчанин Ігор поблизу одного із торгівельних центрів Рівного. Ручну осколкову наступальну гранату РГД-5 він продав за 250 гривень. Щоправда, працівникам міліції. Про це повідомив відділ зв’язків з громадськістю УМВС України в Рівненській області.
     Минулої суботи співробітники управління по боротьбі з організованою злочинністю УМВС України в Рівненській області під час оперативної закупки затримали чоловіка на гарячому. Згодом правоохоронцям вдалося встановити і його спільника - 31-річного рівнянина Олександра. В останнього під час проведення огляду в гаражі на території одного із кооперативів Рівного, міліціонери виявили та вилучили 12 корпусів гранат та 13 запалів до них.
     У ході оперативно-розшукових заходів з’ясувалося, що 31-річний Олександр купував ці гранати по 70 гривень за кожну у прапорщика військової частини Рівного, 42-річного Юрія. За місцем проживання військовослужбовця міліціонери виявили та вилучили ящик із 20 гранатами. Проте ще більший арсенал очікував на правоохоронців під час огляду складу військової частини, в бетонному перекритті горища якого міліціонери знайшли три тайники, які завбачливо облаштував Юрій. Саме там він зберігав 111 корпусів гранат РГД-5 та 110 запалів до них. 
     Проти них порушена кримінальна справа за частиною 1 статті 263 Кримінального кодексу України (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами), санкція якої передбачає позбавлення волі на строк до п’яти років.

Схожі статті