+380673870816 +380673870816

Рівненський таксист пропонував повій за 600 гривень

Робота таксиста — не з легких і не завжди приносить бажані доходи. Тож, 36-річний рівнянин Анатолій вирішив її поєднати з іще одним видом "бізнесу»". До нього долучав своїх клієнтів, серед яких знаходив жриць кохання і бажаючих скористатися їхніми послугами. Про це повідомив відділ зв’язків з громадськістю УМВС в Рівненській області.
     Започаткована справа почала приносити прибутки. Аби вони були ще більшими, Анатолій почав підшуковувати клієнток і на сайті знайомств в Інтернеті. Натомість його дружина та двоє дітей поняття не мали, чим насправді займається їхній чоловік і тато, крім таксування. 
    Тарифи в Анатолія останнім часом за годину "жіночого кохання" становили 600 гривень, тоді як два місяці тому — 300-400 гривень, з яких він брав певний відсоток собі. Втім, нещодавно його бурхливу діяльність припинили співробітники відділу боротьби із злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми (ВБЗПТЛ). 
    У результаті проведення закупівлі сексуальних послуг, працівники міліції затримали мешканця Рівного, 36-річного Анатолія, який з осені 2010 року і дотепер займався сутенерством. Наразі підозрюваний знаходиться в ІТТ Рівненського МВ. Проти нього порушена кримінальна справа за частиною 2 статті 303 Кримінального кодексу України (Сутенерство або втягнення особи в заняття проституцією). 
    Як з’ясувалося, у сутенера і раніше були проблеми із Законом. 13 років тому він уже був засуджений за пограбування. Однак, свою кримінальну кар’єру на тому не полишив. І тепер за "любовний бізнес" Анатолій може потрапити за ґрати мінімум на чотири, а той на сім років.

Схожі статті