+380673870816 +380673870816

Рівненський письменник "підкорив" Схід України

Нещодавно рівненський письменник, заслужений журналіст України Микола Кривий отримав Всеукраїнську літературну премію імені Михайла Чабанівського за свою збірку любовних новел "Недопите вино". 

Збірка любовних новел "Недопите вино" побачила світ ще у 2008 році. Декілька тижнів тому Миколі Кривому зателефонували та сповістили, що він став володарем Всеукраїнської літературної премії імені Михайла Чабанівського. Перемогти пану Миколі допомогла збірка любовних новел "Недопите вино". Для автора це стало несподіванкою. Адже нагорода прийшла з Харкова, хоча він своє літературне "дітище" на конкурс не надсилав.

Микола Кривий, письменник:

- Це, мабуть, мої земляки з Буковини надіслали збірку. Я був у Дубно. Мені зателефонувала жінка і повідомила про премію. Мені було приємно, бо я не працював для премії.

 
Провідна тема новел - вираження інтимних почуттів. Здебільшого своє кохання, герої Миколи Кривого розглядають спрощено: на перший план високим почуттям виходить фізична близькість. Проте, за словами автора, саме такими, на жаль, є реалії нинішнього часу.

Микола Кривий, письменник:

- Я прагнув у книжці показати життя, яке у нас є сьогодні. 

За словами Миколи Кривого, можливо у найближчому майбутньому, він напише продовження цієї книги, в якій розповідатиме про тих самих персонажів, проте в іншому амплуа.

Схожі статті