+380673870816 +380673870816

Рівненських учнів нагородили преміями за перемогу в міжнародних та всеукраїнських олімпіадах

Переможців міжнародних та всеукраїнських освітянських заходів нагородили представники обласної влади на чолі з Василем Берташем у навчально-виховному комплексі "Рівненський обласний ліцей-інтернат".  

В рамках обласної програми роботи з обдарованою молоддю Рівненщини 184 учні були удостоєні відзнак. Це переможці різноманітних обласних, регіональних, всеукраїнських олімпіад. Одним із найважливіших здобутків цього року стала перемога учня Сарненської гімназії у Міжнародній олімпіаді з географії в Італії.

Святослав Сидорук, головний спеціаліст управління освіти і науки Рівненської ОДА:

- Премії складають від 270 гривень до 600, в залежності від кількості зайнятих місць. На стимулювання і нагородження учнів і вчителів в цьому році передбачено 90 тисяч гривень і розмір премії приблизно складає від 350 гривень до 1700. А переможець міжнародної олімпіади та його вчитель отримає премію у розмірі 5 тисяч 800 гривень кожному.

Денис Бутило, переможець Міжнародної олімпіади з географії:

- Сама олімпіада проходила в Італії у місті Модена. Вона була досить складною. Найбільш складні завдання були із астрономії, адже вона вивчається лише в 11 класі, а тоді жодного уроку ми не вчили. Потрібні були як теоретичні знання, так і практичні.

 

Схожі статті