+380673870816 +380673870816

Рівненські журналісти уже вдруге "Перемудрували"

В оновленому складі вони зіграли на великій сцені театру виставу "Пошилися в дурні" за п’єсою Марка Кропивницького. Зібрані кошти, у рамках благодійної акції "Подаруй можливість жити", планують передати для онкохворих дитячої обласної лікарні. За підсумками двох вистав журналістам вдалося зібрати близько семидесяти тисяч гривень.

Вистава рівненських акул пера і мікрофона пройшла під вигуки "браво". Але до такого фіналу журналісти йшли через виснажливі репетиції, заняття з хореографом та викладачем вокалу. Роль однієї із головних героїнь, скромної Оришки, дісталася журналістці Людмилі Савонькіній. Зіграти на великій сцені вона мріяла з дитинства. Тому, від кожної репетиції отримувала неабияке задоволення. 

Людмила Савонькіна, журналіст "Сфера" ТВ:

- вийти на велику сцену, опинитися з іншого боку сцени. 1,5 місяці виснажливих репетицій і ось, нарешті, навіть сумно, що це все закінчилося. Слід пам’ятати, що ти граєш не для себе, ти граєш для тих, хто сюди прийшов.

Вчили акторському ремеслу журналістів не лише режисери, але і актори. Артистка Ніна Ніколаєва вже четвертий рік поспіль у цій виставі грає роль Оришки. Пані Ніна запевнила, що журналістки з цією роллю впоралися. 

Ніна Ніколаєва, артистка драми:

- мені було легко з ними працювати. Вони горіли. Вони хотіли. Вони молодці.

Ролі п’яниць та людей несповна розуму завжди грати найважче, говорять театрали. У виставі "Пошилися в дурні" роль Ничипора дісталася журналісту Андрію Матвієву, який у житті зовсім не схожий на свого героя, а навпаки - спокійний і алкоголю не вживає.

Андрій Матвіїв, журналіст:

- коли директор театру чітко мені сказав, що я буду грати Ничипора, я подумав, що це буде прикольно. Що ж тут алкоголіка грати? Ніби і не важко. Але в процесі я свою думку змінив та й актори говорили, що роль алкоголіків і божевільних грати найважче. Я це відчув на собі. Це не так легко, як здавалося.

Директор театру Володимир Петрів розповів, що якби не допомога онкохворим дітям, то вистава такого успіху може б і не мала.

Володимир Петрів, директор Рівненського обласного академічного музично-драматичного театру:

- журналісти проявили себе першими. Я не знаю такого, де б на професійній сцені, у професійній виставі, у професійного режисера журналісти так продемонстрували свої вміння. Я не пам’ятаю такого за історію українського театру.

Глядачі теж не залишилися осторонь і висловили свою думку від побаченого на сцені.

Глядачка:

- чудова, професійна гра, навіть дивно, що це грають не професійні актори. Але я думаю, що професія накладає свій відбиток і вони вміють виконувати цю роль. Я думаю, що і в житті вони також професійні журналісти.

Після завершення вистави усіх акторів-журналістів двох складів посвятили у нову професію за давньою традицією. У підлогу сцени вони забили цвях з п’ятьма копійками.


110621_Vustava sferadesigner

Схожі статті