+380673870816 +380673870816

Рівненські журналісти обміняли мікрофони з диктофонами на пістолети й автомати

Напередодні Дня захисника Вітчизни командування 13 армійського корпусу підбило підсумки конкурсу, який два місяці тому оголосили серед журналістів Рівненщини. Фіналістів запросили на Рівненський полігон, де вони опинилися у бойових умовах та пройшли курс навчання із вогнепальної зброї. 

Два місяці тому у Рівному оголосили конкурс журналістських матеріалів, в яких висвітлюються проблеми, досягнення та будні військовослужбовців Рівненського гарнізону. Засоби масової інформації, які найактивніше долучилися до заходу були запрошені на Рівненський полігон. Тут журналісти змінили свої мікрофони та диктофони на пістолет Макарова, автомат Калашнікова, кулемет та снайперську гвинтівку. 

Досягнення у журналістській ниві підсумував один з ініціаторів конкурсу голова обласного представництва Національної спілки журналістів України Дмитро Тарасюк.

Дмитро Тарасюк, голова Рівненської обласної організації НСЖУ:

- Шкода, що так мало часу було відведено на цей конкурс, лише два місяці, але журналісти дуже добре попрацювали. Вони сьогодні отримають грамоти, а в нагороду ми приїхали в навчальний центр.

А от журналістськими навичками у поводженні зі зброєю були вражені й самі військові. Чимало з учасників у минулому проходили строкову військову службу, але жіноча половина делегації зброю в руках тримала вперше. Втім, кожен отримав оцінку, а найкращі - почесні грамоти.

Володимир Яцентюк, заступник командира корпусу з виховної та соціально-психологічної роботи, полковник:

- На заключення цього конкурсу ми вирішили саме тут провести підсумки, і наші бойові друзі, а журналістів ми так і називаємо, провели сьогодні навчання із стрільби як з пістолета, так і з автомата. Результатом ми задоволені. Ті, хто проходив службу – навиків не втратив, ті, хто вперше тримали в руках зброю – показали досить пристойний результат.

Людмила Савонькіна, журналіст:

- Спільне у журналістів та військових одне – це захищати Вас, шановні телеглядачі. Просто методи у нас різні. Я ж сподіваюся, що автомат до рук узяла вперше і востаннє.

Схожі статті