+380673870816 +380673870816

Рівненські правоохоронці повернули додому неповнолітнього втікача

Днями до чергової частини Дубровицького райвідділу міліції надійшло повідомлення від батьків 14-річного Юрія, мешканця села Переброди Дубровицького району, про зникнення їхнього сина ще 13 січня. На "ноги підняли" майже всю околицю. Вже через кілька годин хлопчина був удома. Про це повідомив відділ зв’язків із громадськістю УМВС в Рівненській області.
     На місце події одразу виїхала слідчо-оперативна група. Працівники міліції встановили, що Юрко - мандрівник зі стажем. Уже неодноразово він безпричинно залишав місце проживання, але через деякий час повертався додому. Рідня його розшукувала власними зусиллями, тому за допомогою тоді не зверталися, бо знали, що якщо не знайдуть, то сам прийде.
     Цього разу напередодні зникнення хлопця бачили в школі близько 17 години 13 січня. Хлопчина гуляв коридорами навчального закладу. Та після цього слід хлопця "прохолов". На горищі сараю, де час від часу полюбляв бувати Юрко, знайшли дві ковдри, рюкзак із шкільними приладдям "загубленця" та деякі продукти харчування. Однак його самого у сховку не було.
     Максимум зусиль доклали співробітники міліції на розшук мандрівника. Юрко не перший в родині мандрівник. Його тато в юних роках теж мав ганебну звичку подорожувати по кілька днів, а рідний його брат зникнувши одного разу, вантажними потягами доїхав аж до Москви. Перебродівська "гра у піжмурки" закінчилася через чотири години. Юрка знайшли під ліжком у будинку його тітки. Пред тим він переховувався неподалік від свого будинку у сусідів на горищі сараю. Допомагали йому у переховуванні товариші. Вони приносили йому продукти харчування, одяг, найнеобхідніше. Хлопчина знав, що його шукають, але додому не хотів повертатися.
     Як з’ясувалося, йому подобалося спостерігати за власними пошуками. Нині Юрій перебуває вдома, стан його здоров’я задовільний.
     За невиконання батьками хлопця обов'язків щодо його виховання складено протокол про адміністративне правопорушення. Юркові витівки можуть обійтися штрафом, який доведеться сплатити із бюджету багатодітної родини.
     Натомість працівники міліції з "юним мандрівником" провели профілактичну бесіду. Та й удома на хлопця чекала серйозна розмова. Юрко проживає у благополучній сім’ї, де крім нього виховуються ще п’ятеро дітей.

Схожі статті