+380673870816 +380673870816

Рівненські правоохоронці переглянули виставу "Каліка з острова Інішмаан"

Цими вихідними до музично-драматичного театру завітали співробітники міліції Рівненщини. Намагаючись відродити майже забуті міліцейські традиції, за ініціативи начальника УМВС України в Рівненській області Василя Лазутка, особовий склад міліції переглянув виставу "Каліка з острова Інішмаан". 

"Каліка з острова Інішмаан". Це історія про молодого хлопця Біллі, якого всі у селищі називають калікою і яким опікуються дві чужі йому жінки. Проживши своє зовсім недовге життя, юнак переймається лише однією проблемою: "Чи потрібен він комусь на цьому світі?".

На жаль, такі питання та життєйські історії часто фігурують і в сучасних кримінальних справах, які розслідують правоохоронці. Тому, тема вистави для міліціонерів була не чужа. У свою чергу, як зауважив директор музично-драматичного театру, рівненські правоохоронці - вдячна та емоційна публіка.

Володимир Петрів, директор Рівненського академічного музично-драматичного театру:

- Театрали кажуть, якщо серед 500 людей, які дивляться виставу, 50 із залу вийдуть і понесуть додому позитив, то це вже успіх. А сьогодні, я думаю, багато вийшло людей з якоюсь думкою, оцінкою про цю виставу.

Чимало правоохоронців завітали до театру разом зі своїми сім’ями. Для декого це чи не єдина можливість поринути у світ мистецтва. 

Вікторія Мориконь, дружина правоохоронця:

- Ми любимо відвідувати театр, дивитися різні постановки. Тут дуже гарно грають актори. Ми любимо тут бувати, проводити вільний час.

Володимир Петрів вважає, що відродження такої традиції - чудова ідея. В такий спосіб у суспільстві можна зламати стереотип про міліціонерів як неосвічених та духовно бідних людей.

Схожі статті