+380673870816 +380673870816

Рівненські піротехніки зібрали "врожай" часів Другої Світової війни

У Рівненському та Радивилівському районах місцеві жителі знайшли боєприпаси часів Другої Світової війни.

Неподалік селища міського типу Клевань місцевий житель у лісі виявив артилерійський снаряд. Чоловік відразу повідомив рятувальників. Піротехніки оперативно прибули на місце знахідки та знешкодили 45 міліметровий артилерійський снаряд часів Другої Світової війни. А під час додаткового обстеження території виявили і одну мінометну міну калібром 82 мм.  

А от у Радивилівському районі піротехніки знешкодили чотири небезпечні знахідки. Одну з них знайшов у себе на подвір’ї місцевий житель. Нагадаємо, з початку року на території області рятувальники знешкодили більше двох тисяч боєприпасів, які пролежали у землі майже 70 років.

Вибухонебезпечні предмети можуть бути знайдені всюди де проходили бойові дії: у полі та городах, у лісі та парках, у річках та ставках, будівлях та підвалах, на території колишніх полігонів. Тому в разі виявлення підозрілого предмета схожого на боєприпас рятувальники просять сповістити найближче розташований орган виконавчої влади, дільничного міліціонера та пожежно-рятувальну службу МНС.

Схожі статті