+380673870816 +380673870816

Рівненські маршрутки обладнають GPS-навігаторами

Члени конкурсного комітету із пасажирських перевезень маршрутними таксі Рівненського міськвиконкому визначили переможців на перевезення із низькорентабельних маршрутів - 40, 43, 50 та 63.

До розгляду пропозицій і визначення переможців із маршрутних перевезень під номером 40, 43, 50 та 63 членам тендерного комітету подали заявки 14 учасників, одну з яких відхилили через невідповідність документації. Обов’язковою умовою для заключення договору з переможцями стало оснащення транспортних засобів приладами GPS та здійснення одним перевізником не менше 50 рейсів у день. При розкритті пропозицій та визначення переможців члени комітету відмітили чималу кількість нових підприємців. Зазначили і негативні моменти - пошкоджене лобове скло та невідповідність кількості місць у деяких транспортних засобах. Загалом серед 13 розглянутих заявок переможцями визнано 11. 

Питання виникло між перевізником Захарчуком та транспортною компанією. Вони подали заявку на один маршрут. За кількістю балів переможцем визнали транспортну компанію, проте достовірність наданої ними документації члени комітету піддали сумніву.

Віталій Миронюк, заступник голови тендерного комітету із пасажирських перевезень маршрутними таксі:

- Створено комісію з 5 незалежних до транспортної галузі людей. Вони перевірять одну транспортну компанію на відповідність кількості місць, що відповідає вимогам Євро-2012. Відомо, що підприємство розширюється, бере транспортні засоби в оренду, що його число пасажиромісць наближається до тисячі. Хоча в умовах записано, що кількість місць має відповідати Євро-2012.

Аби пасажирські перевезення зробити комфортнішими, члени комітету зобов’язали переможців тендеру оснастити протягом 10 днів свої транспортні засоби приладами GPS. Василь Себень є одним із переможців, раніше здійснював перевезення за 43 маршрутом, на ньому він і залишився. Чоловік розповів, що GPS для пасажирів є доволі зручним, а от для перевізників він обійдеться у копієчку.

Василь Себень, перевізник:

- GPS потрібні, але вони для перевізника накладні. Адже його ціна не відповідає цьому приладу.

Члени комітету також внесли зміни, що стосуються терміну укладання договорів із перевізниками. Наприклад, якщо транспортному засобу немає 5 років, то договір заключатиметься на 5 років. Якщо ж маршрутному таксі більше ніж 5 років - термін договору становитиме 3 роки. Якщо перевізниками будуть укладені відповідні угоди, то вже з наступного року рівнянам та гостям міста про наступну зупинку сповіщатиме приємний жіночий голос приладу GPS.

 

Схожі статті