+380673870816 +380673870816

Рівненські малюки відсвяткували День розчулення

День розчулення цими вихідними відзначили малюки та їх батьки у Рівненському міському Палаці дітей та молоді. Розваги, вікторини, загадки, інтелектуальні ігри і море веселощів та позитивного настрою отримали як дорослі, так і малеча.

День розчулення Рівненський міський палац дітей та молоді організував вперше для найменших своїх відвідувачів та їх батьків, котрі, як розповіла директор палацу, не повинні стояти осторонь від розвитку та становлення своїх дітей.

Ірина Первушевська, директор Рівненського міського Палацу дітей та молоді:

- День розчулення задуманий ПДМом з метою об’єднати зусилля дітей такого вразливого віку від 4 і старше. Адже в цьому віці вони вже працюють активно, не дивлячись чи це дозвілля, чи це робота в гуртках. Ми задумали, щоб разом були батьки і не просто веселили своїх дітей, а й активно брали у конкурсах участь.

Діти мали можливість виплеснути свою шалену енергію та продемонструвати потенціал. У фойє першого поверху палацу малеча з батьками займалися розвитком творчих та художніх навиків. Разом малювали і вирізали, одним словом, створювали справжні шедеври художнього мистецтва. На другому поверсі найменші із захопленням відгадували підступні загадки та ребуси під час вікторини "Чомусики". А в кімнаті під назвою "Забавлянки", з етнокультурним центром "Веснянка" дітлахи отримали можливість повеселитися досхочу у рухливих народних іграх.

Країна казки ж знаходилася у приміщенні бібліотеки палацу. У світ чудес малюків повела Пеппі Довга Панчоха, там вони відгадували незліченну кількість загадок, а найкмітливіші отримали приємні подарунки. Окрім казкової країни, діти насолодилися театральними виставами і переглядом мультфільмів. Не лише малюки залишилися у захваті від розважальної та пізнавальної програми, а й батьки.

Тетяна Росквас, мама:

- У мене дуже багато емоцій, більше ніж у дитини. Ми беремо участь у конкурсах, водимо хороводи. Тут мені цікаво, адже я грала у шашки та інші логічні ігри.

Випустити пар, досхочу накричатися, побігати та пострибати малюки змогли в ігровій кімнаті. На батуті вони досягали небачених висот, а на іграшковому потязі мали можливість вирушити у незабутню подорож. На святі, як розповіли малюки, нудьгувати не довелося.

Даша:

- Я сьогодні бачила Пеппі Довгу Панчоху, дідуся, ще бачила багато ігор і ми відгадували загадки, роздавали призи.

Олена:

- Мені сподобалися ігри, скоромовки розказувати, лопати кульки, бігати паравозиком.

Аріна та Єгор:

- Ми розгадували загадки, пригали на батуті, вивчали алфавіт. Ми хочемо, щоб кожен день батьки нас приводили на такі ігри.

Закінчився День розчулення святом "милування". Ще зовсім юні вихованці ПДМ продемонстрували свої таланти та результати наполегливої праці над собою. Тож День розчулення для дітлахів та батьків став чудовою нагодою провести час разом і не лише розважитися, а й краще пізнати одне одного та розкрити свої здібності й таланти. Адміністрація Палацу дітей та молоді планує такі святкування зробити традиційними і загальноміськими.

Схожі статті