+380673870816 +380673870816

Рівненські малюки позували для виставки фоторобіт "Різдвяне диво"

В одному з торгівельних центрів нашого міста, що на майдані Короленка, відкрилася виставка першого у Рівному новорічно-різдвяного фотопроекту "Різдвяне диво". Усі бажаючі діти мали змогу взяти участь у ньому та спробувати себе у різних образах. 

Казковим фотопроектом "Різдвяне диво", його організатори вирішили закінчити рік що минув. Два місяці тривала фотосесія, героями якої стали діти - від наймолодших до 16 років. Кожен із них мав свій неповторний образ. Олександр Харват розповів, що у 2011 році вдалося реалізувати чимало проектів соціального спрямування, присвячених саме діткам.

Олександр Харват, організатор фотопроекту:

- Останнім часом ми проводили різні проекти. Один з них гостросоціальний "Подаруй можливість жити" на проблему онкохворих дітей. А цього разу вирішили показати щасливе дитинство, гарних дітей у такому незвичному вигляді. Хтось із них стане музикантом, хтось скульптором.

На виставці презентовано 35 світлин, на яких зображено близько 40 дітлахів. Героями фотосвітлин разом зі своїм чадом ставали і батьки. Саме останні обирали образ для фотосесії.

Олександр Харват, організатор фото проекту:

- Спочатку я питав у мам діток та у самих діток, ким ця дитина хоче стати. Наприклад, є хлопчик зі скрипкою. Він прийшов у студію зі скрипкою. Мама принесла дві сумки декорацій. Поки він грав, ми зробили кількасот фотографій і вибрали найцікавіший момент.

На згадку про "Різдвяне диво" кожен із учасників отримав в подарунок у електронному та друкованому вигляді найкращі фото, відзняті під час фотосесії. Надруковані ж вони були за сприяння молодого татуся, депутата облради Олега Осуховського, який у році що минув відзначився високою активністю у підтримці подібних акцій.

Схожі статті