+380673870816 +380673870816

Рівненські красуні повернулися з "Міс Євразії" не з порожніми руками

На Міжнародному конкурсі краси "Міс Євразія", який проходив у Туреччині 4 червня, титул першої віце-міс здобула рівнянка Світлана Сиротюк. На її рахунку чимало перемог, втім корона із заходу такого рівня перша. 

З шістнадцяти красунь з різних куточків світу на конкурсі міс "Євразія" Україну представляли три учасниці, з яких дві рівнянки. Тетяна Климець та Світлана Сиротюк мають достатній досвід в модельному бізнесі, тому Україну на конкурсі представили достойно. Як доказ - Світлана здобула титул першої віце-міс на конкурсі та посіла друге місце в номінації "Міс Антойл", а також отримала звання "Міс бікіні". Тетяну нагородили титулом "Міс Марко". Красуня стала обличчям готелю в якому проживали конкурсантки.

Тетяна Климець, учасниця конкурсу краси "Міс Євразія":

- ми проживали в цьому готелі і згодом дирекція обрала мене "Міс Марко". Я стала обличчям цього готелю і тепер йде мова про співпрацю.

11 днів у спекотній Анталії дівчата не відпочивали, а працювали над собою: відвідували фотосесії, тренування. На конкурсі красуні презентували себе у 5-ти виходах. Дефілювали в національному вбранні, стилі фешн, білизні і, звісно, у вишуканих вечірніх сукнях. За словами дівчат, родзинкою конкурсу був інтернаціоналізм учасниць.

Світлана Сиротюк, перша віце-міс конкурсу краси "Міс Євразія":

- дівчата з різних країн були досить цікаві. Вони були різних національностей. Це спілкування стало корисним для мого досвіду.

Цього разу рівненські красуні довели і на міжнародному рівні - місту є ким пишатися. Тепер же у гарячу пору відпусток, красуні планують вирушити на заслужений відпочинок.


110610_Miss sferadesigner

Схожі статті