+380673870816 +380673870816

Рівненські інспектори ДАІ зловили "Ягуара"

     До чергової частини надійшло повідомлення, що зі сторони Львова, із перевищенням дозволеної швидкості рухається автомобіль марки "JAGUAR" чорного кольору з іноземними номерними знаками. Водій даного авто не виконав команди інспекторів ДАІ зупинитись ще в селі Дубики, Бродівського району на Львівщині, а навпаки, проігнорувавши вимогу, збільшив швидкість. Ситуація повторилася і на посту "Опарипси", така ж реакція водія була і в місті Дубно, а також неподалік боулінг-клубу "Хутір" біля Рівного. 

     Наряду ДПС, що обслуговує ділянку Київ-Чоп поступила інформація про поведінку іноземця на дорозі. Старший інспектор ДПС Олександр Ящук, негайно звернувся до чергового по відділу Державтоінспекції Рівненської області з проханням надати дозвіл на повне перекриття руху у селі Біла Криниця. Отримавши дозвіл, за допомогою вантажних транспортних засобів, був створений штучний затор, який змусив водія "Ягуара" зупинитися. Правопорушником, виявився 20-річний громадянин Ізраїлю -  Ізраель. На запитання, чому він чотири рази не зупинився на вимогу працівників міліції, той пояснив, що не зрозумів жестів інспекторів аж чотири рази.

     Працівники ДПС склали на іноземця два адміністративні протоколи: за перевищення дозволеної швидкості руху та не зупинку транспортного засобу на вимогу працівника міліції. Йому доведеться сплатити й штраф за перевищення швидкості в розмірі 300 гривень.   Після засідання суду, порушник був направлений у ВГІРФО при УМВС України в Рівненській області, де за порушення адміністративного законодавства України йому винесли постанову про видворення з території держави строком на один рік, із записом у реєстраційних документах.

Схожі статті