+380673870816 +380673870816

Рівненська митниця виконала завдання поставлене Держмитслужбою

Рівненська митниця виконала завданя поставлене Держмитслужбою на 102 відсотки за 5 місяців, додатково перерахувавши до Держбюджету 14,2 млн. гривень. Такі показники очільник рівненської митниці вважає цілком задовільними. 

Також він висловив надію, що із запровадженням нового Митного кодексу України, ці дані лише зростатимуть, адже його нова редакція покликана підвищити результативність роботи митників та спростити саму процедуру декларування.

Роман Микитюк, начальник Рівненської митниці:

- коли інспектор буде починати контроль або оформлення вантажно-митної декларації, то це буде робити одна і та ж людина.

На думку головного митника міста, процвітання бізнесу є запорукою стабільної економічної ситуації в країні. Тому установа робить усе можливе для того, аби стосунки з підприємцями завжди були відкритими. Наразі рівненська митниця запроваджує електронне декларування, що принесе свої плюси для обох сторін. З початку 2011 року до рівненської митниці надійшло 30 звернень про включення до реєстру підприємств, до товарів яких може застосовуватися процедура електронного декларування. Нині до реєстру внесено 18 підприємств.

Роман Микитюк, начальник рівненської митниці:

- плануємо з 18 підприємств перейти на 50. До цього дуже добре віднеслися митні брокери. Вони зрозуміли, що така процедура потрібна, що це вже європейський рівень. І на сьогоднішній день - це вимоги затребуванні часом.

Упродовж 5 місяців митницею порушено 5 кримінальних справ на загальну суму 7 млн.73 тисячі 422 гривні. З них дві кримінальні справи порушені на підставі аналізу експортних операцій при відправці лісоматеріалів та 2 справи за контрабандою марихуани. Окрім цього митницею заведено 286 справ про порушення митних правил. Роман Микитюк зазначив, що робота в правоохоронному блоці митниці ведеться планомірно і гучних справ за останніх час не було.

 


110615_Mutnucia sferadesigner

Схожі статті