+380673870816 +380673870816

Рівненська делегація взяла участь у загальних зборах уповноважених представників Всеукраїнської асоціації сільських і селищних рад

24 квітня відбулися загальні збори уповноважених представників Всеукраїнської асоціації сільських і селищних рад за участі Міністра аграрної політики та продовольства Миколи Присяжнюка, який є почесним головою Асоціації. Рівненська делегація в складі 10 представників від області взяла участь у звітно-виборних зборах Асоціації в місті Києві. Про це повідомила прес-служба Рівненської обласної ради. 
    Міністр аграрної політики та продовольства Микола Присяжнюк у своєму вступному слові зачитав привітання від імені Президента України Віктора Януковича, в якому зазначено, що діяльність Асоціації сприятиме перетворенню територіальних громад на важливий чинник суспільно-політичних і соціально-економічних процесів у державі. 
    На думку Міністра, держава та сільські громади мають докласти максимум зусиль для того, щоб село стало економічно привабливим. Для цього необхідно використовувати територіальне розташування, природні, земельні та людські ресурси. На зборах було висунуто пропозицію в кожному селі створювати базові підприємства, що нададуть робочі місця сільським мешканцям.
    На загальних зборах одноголосно було обрано нового голову Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад. Ним став голова Фурсівської сільської ради Білоцерківського району Київської області Микола Фурсенко. 
    Учасникам зборів було доведено інформацію та надано матеріали головного розпорядника субвенції Мінрегіонбуду по проведенню Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування. Реєстрація проектів та програм проводиться з 1 лютого по 15 червня 2012 року, щоденно.

Схожі статті