+380673870816 +380673870816

Рівненщину з робочим візитом відвідала Наталія Королевська

Рівне відвідала голова комітету Верховної Ради України з питань промислової і регуляторної політики та підприємництва Наталія Королевська. Чиновниця дала прес-конференцію для місцевих ЗМІ та поспілкувалася із рівненськими підприємцями.

Наталя Королевська у Рівному вперше. Проте зізналася, що наше місто їй дуже сподобалося. Про це голова парламентського комітету з питань промислової і регуляторної політики та підприємництва розповіла сьогодні під час прес-конференції для місцевих засобів масової інформації.

За декілька хвилин після оповіді про Рівне, пані Наталя перейшла до тем серйозніших, які наразі хвилюють усіх суспільно-свідомих громадян. Наталя Королевська переконана, що байдужістю до того, що відбувається в країні, громадяни продають своє майбутнє. Закцентувала вона увагу і, на її думку, ганебному політичному переслідуванні екс-міністра та екс-прем’єра. Адже сама Королевська у Верховній Раді є народним депутатом від фракції "БЮТ-Батьківщина".

Наталія Королевська, голова парламентського комітету з питань промислової і регуляторної політики та підприємництва:

- Справи Юлії та Луценка – це символ десятків таких справ по всій країні, які переслідують людей як із політичних, так і фінансових мотивів. Ми йдемо до того, що брендом нашої країни стане не благополуччя, а політичні та економічні репресії. Такий формат неприпустимий.

На думку пані Наталі, у найближчому майбутньому, якщо не змінити владу, наша держава втратить авторитет в очах світової спільноти. Адже наразі в Україні почали продавати гарант економічної безпеки держави.

Наталія Королевська, голова парламентського комітету з питань промислової і регуляторної політики та підприємництва:

- Наш золотовалютний запас, який збирали всі ці 20 років і якого жодна влада не витрачала, адже розуміла, що це має лишатися на чорний день і завдяки якому ми маємо довіру у світі, то теперішня влада пішла на те, що навіть почала продавати золотовалютний запас.

Депутата також обурює бажання владних верхів зробити у країні штучний дефолт. За її словами, зараз на це направлені дії чинної влади. Наталія Королевська розповіла, що нищення малого та середнього бізнесу, аграрного комплексу та галузі металургії, призведе до кричущих наслідків для України. Вона впевнена, що це розуміють багато людей, тому і в акціях протесту постійно висловлюють недовіру до влади.

Наталія Королевська, голова парламентського комітету з питань промислової і регуляторної політики та підприємництва:

- Ми пропонуємо інший формат. Такий як першого грудня. Коли люди своїми можливостями, почуттями продемонструють свою незгоду.

Наталія Королевська розповіла, що фракція, яку вона представляє, вже розробила план дій на випадок зміни влади. Він має назву "Народна реформа" та передбачає у першу чергу знищення корупції. Після прес-конференції народний депутат зустрілася із підприємцями. Ця зустріч пройшла за зачиненими дверима.

Схожі статті