+380673870816 +380673870816

Рівненщина розраховує на держпідтримку для модернізації комунальної галузі

45 проектів скерувала область у профільне міністерство, щоб отримати гроші на їх реалізацію за програмами "Питна вода України" та "Реконструкція і будівництво систем централізованого водовідведення". Про це повідомила прес-служба Рівненської ОДА.
     За словами заступника голови облдержадміністрації Володимира Новака, загальна сума їх фінансування становить 116 мільйонів 740 тисяч гривень. 12 відсотків цієї суми готові виділити місцеві бюджети, щоб отримати понад 100 мільйонів із держказни. Зокрема, на розгляд конкурсної комісії від Рівненщини підготували 22 проекти, які розраховані на поліпшення якості питної води, – державні інвестиції в технічне переоснащення становлять понад 36,5 мільйона гривень. Ще 23 пропозиції розраховані на реконструкцію та будівництво очисних споруд. Їх загальна вартість – понад 80 мільйонів гривень із бюджетів різних рівнів.
     Такий перелік об’єктів відібрано із пропозицій міст, селищ і сіл. Громади Рівненщини подали на конкурс максимальну кількість проектів, щоб залучити в область якомога більше грошей для технічного переоснащення галузі з держказни.

Схожі статті