+380673870816 +380673870816

Рівненщина прийматиме міжнародні медичні ралі

Їх учасниками будуть лікарські бригади "швидких" із різних регіонів України, а також із Польщі та Литви. Змагання такого рівня в області відбуватимуться вперше. IV Національний відкритий чемпіонат бригад швидкої медичної допомоги «Рівненські медичні ралі - 2012» стартує 22 березня. Про це повідомила прес-служба Рівненської ОДА.
    Він пройде у три етапи на базах санаторіїв "Пролісок" та "Червона калина" в Рівненському районі. Таким чином учасники ралі відпрацьовуватимуть надання екстреної медичної допомоги і вдень, і у нічний час. Для них запланували 8 практичних конкурсних завдань та одне теоретичне. До змагань залучать і працівників управління МНС, МВС та обласного ДАІ. Організатори моделюватимуть найрізноманітніші ситуації, у яких потрібно буде надавати допомогу. Судді оцінюватимуть перш за все фаховість та злагоджену роботу команд. 
    Таким чином у рамках "Рівненських медичних ралі-2012" працівники невідкладної медичної допомоги матимуть можливість підвищити кваліфікацію та обмінятися досвідом із колегами. Також на Рівненщині відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція "Єдина система екстреної медичної допомоги. Створення та перспективи розвитку в Україні". У ній візьмуть участь і закордонні фахівці.

Схожі статті