+380673870816 +380673870816

Рівненщина отримала гроші на придбання квартир чорнобильцям

За словами заступника голови облдержадміністрації Володимира Новака, в область надійшли 2 мільйони 685 тисяч гривень для забезпечення житлом інвалідів першої групи та дітей-інвалідів, захворювання яких спричинене наслідками аварії на ЧАЕС. Про це повідомила прес-служба Рівненської ОДА.
     Нині на Рівненщині 163 таких пільговики стоять у черзі на розширення житлової площі. Квартири для них купуватимуть на первинному ринку, зауважив Володимир Новак, оскільки цього вимагає Кабмін. Щоправда, у столиці також обмежили витрати на придбання, тож квадратний метр житла в новобудові не може перевищувати 4579 гривень (затверджені державні будівельні норми). 
     Відтак, Володимир Новак доручив підшукати забудовника, який би погодився продати для чорнобильців квартири за соціальними цінами. Заступникові прозвітували, що у більшості районів нині немає новозбудованого житла. А з усіх комерційних пропозицій не перевищують державні норми лише три місцеві будівельні фірми. Зокрема, чорнобильці можуть претендувати на одну двокімнатну квартиру у Костополі, одну трикімнатну у Здолбунові, а також на житло будь-якої площі у Клевані Рівненського району. Там у березні здали в експлуатацію п’ятдесятиквартирний цегляний будинок.

Схожі статті