+380673870816 +380673870816

Рівненщина невдовзі стане краєм бурштинових янголів

Рівненщина невдовзі стане краєм бурштинових янголів. Такий конкурс стартує в області відсьогодні і завершиться на Великдень. 

Буть-хто відтепер може виготовити скульптуру, образ, ляльку, зображення у вигляді янгола та подати його на обласний конкурс. Поважне журі, із понад двадцяти фахівців, обере найкращі експонати, а майстри оздоблять їх бурштином. На Великдень у Рівному пройде парад ангелів та виставка. Виготовляти об’єкти можна з будь-чого. Організатори запевнили, що креатив вітатиметься.

Олексій Губанов, заступник голови Рівненської ОДА:

- В першу чергу діти, всі бажаючі зможуть ось цю тематику реалізувати в будь-якому матеріалі, а найкращі речі ми оздобимо бурштином і вони оселяться тут в музеї, можливо, будуть пов’язані з цим певні виставки, події.

Окрім конкурсу, аби популяризувати сонячний камінь, у Рівному пройде у 2012 році виставка бурштину із домішками та інклюзами, а також Бурштинові гостини. У планах обласного керівництва розширення музею, відкриття ще однієї виставкової зали та перетворення цього закладу на науковий центр.

Олександр Булига, директор Рівненського обласного краєзнавчого музею:

- Ми вже зараз співпрацюємо з майстрами, які є у Рівному, Росії, Польщі. За їхньої допомоги ми зробимо так, що музей буде функціонувати як наукова установа.


Що ж стосується конкурсу, то організатори закликають долучатися до нього усіх бажаючих. Головним призом буде обов’язково річ, яка пов’язана із роботою та обробкою каменю, або виріб із бурштину.

Схожі статті