+380673870816 +380673870816

Рівненщина нарощує промислові потужності

У промисловість області торік вдалося залучити майже 150 мільйонів доларів іноземних інвестицій, зауважив голова облдержадміністрації Василь Берташ. Це дозволило створити нові виробничі потужності та запровадити сучасні технології на вже діючих. Таким чином вдалося підвищити конкурентоспроможність місцевої продукції на вітчизняному та іноземних ринках. Про це повідомила прес-служба Рівненської ОДА.
    Відтак, виробничники області торік продали її майже на чверть більше, ніж у 2010. Зокрема, підприємства Рівненщини реалізували промислової продукції майже на 14 мільярдів гривень, резюмував очільник області.
    За словами заступника голови облдержадміністрації Володимира Новака, на вітчизняні та іноземні ринки в 2011 році місцеві підприємства поставили на 15 відсотків більше будматеріалів і скловиробів у порівнянні з попереднім роком. Майже на стільки ж зросло виробництво хімічної і нафтохімічної продукції, а також на 20 відсотків – металургійного виробництва. У добувній та деревообробній галузях – плюс 5 відсотків у порівнянні з 2010 роком, у легкій промисловості – ріст на понад 10 відсотків. Харчовики краю наростили торік виробничі потужності на 3 відсотки.

Схожі статті