+380673870816 +380673870816

Рівненщина готує сани з літа

На сьогодні в області відремонтували 66 відсотків теплових мереж, які необхідно модернізувати до зими, а також замінили половину із запланованих теплотрас, а котельні Рівненщини нині готові до нового опалювального сезону на 55 відсотків. Про це повідомила прес-служба Рівненської обласної державної адміністрації.
     Такий же рівень і у водопровідно-каналізаційному господарстві області: каналізаційні мережі підготовлено на 66 відсотків, свердловини – на 55, очисні – на 53, а водопровідні мережі – на 51 відсоток. Першочергового ремонту потребують ті об’єкти, які були проблемними в минулому опалювальному періоді.
     Тому заступник голови облдержадміністрації Володимир Новак доручив щоденно моніторити підготовку до нового опалювального сезону, оскільки більшість районів і міст не дотримуються графіку. На те є об’єктивні причини, пояснюють заступники міських голів і райдержадміністрацій, які курують ці питання. Так, в освітніх закладах не вдалося зробити все заплановане через функціонування пришкільних таборів. А через зайнятість техніки на будівництві сільських доріг не встигли запастися піском для посипання автошляхів взимку. Водночас капітальні ремонти відтерміновані через затяжні тендери.

Схожі статті