+380673870816 +380673870816

Рівне незабаром святкуватиме 50-річчя КВНу

Після літніх канікул молодіжна громадська організація "КВН Рівненщини" розпочинає новий осінній сезон ігор: півфінали Міжрегіональної ліги Міжнародного Союзу КВН "Європа", півфінали Рівненської ліги та організацію Міжнародного фестивалю СТЕМів "Шалантух". 

Веселі та кмітливі розпочинають новий сезон у нашому місті. Осінній марафон стартує 21 вересня у міському палаці культури "Текстильник", де відбудеться гра півфіналу Вищої Рівненської ліги КВН. Днем пізніше відбудеться ще одна гра в Острозі. 

Юрій Ліпський, директор "КВН Рівненщини":

у цих півфіналах візьмуть участь цікаві колективи. Буде грати команда "Оптом дешевше" з Тернополя, а також збірна із Вінниці. Підбір учасників дуже серйозний.

У жовтні естафету продовжать ігри півфіналів міжрегіональної ліги Міжнародного союзу КВН "Європа". З 31 жовтня по 3 листопада в нашому місті пройде ювілейний двадцятий міжнародний фестиваль "Шалантух". Захід відвідають театральні колективи з Тирасполя, Брянська, Калуги та Білорусі. Організатори розповіли, що цьогоріч гостей буде менше, але це не вплине на якість виступів. Хедлайнером заходу стане професійний театр "Дивні люди", який нині успішно гастролює столицею. 

Віталій Ліпський, президент "КВН Рівненщини":

цей фестиваль знаходиться на затвердженні в управлінні юстиції. Упорядковуємо і нормативну, і юридичну бази. В положенні визначено, що головним організатором стане відділ сім’ї та молоді облдержадміністрації.

Окрім ювілею КВН, молодіжна громадська організація "КВН Рівненщини"
святкуватиме і свою річницю. Спеціально до десятиріччя Рівненського КВНу планують видати книгу, у якій опишуть всі роки наполегливої праці на ниві гумору.

Віталій Ліпський, президент "КВН Рівненщини":

ми хочемо видати книгу до десятиріччя Рівненського КВНу. Презентацію плануємо на березень 2012.

На сайті Рівненської організації КВНу за допомогою голосування визначать кращого кавеенщика, звукооператора та міс КВН. Загалом, розповідають організатори, річниця об’єднає близько трьохсот чоловік на сцені. Серед гостей очікують і ветеранів клубу веселих та кмітливих.


110906_KVN sferadesigner

Схожі статті