+380673870816 +380673870816

Раніше судимий рівнянин День народження друга відсвяткував за чужий рахунок

День народження за чужий рахунок. Раніше судимий рівнянин перебуваючи на підписці про невиїзд разом з компанією однодумців пограбував 33-річну жінку. До речі, відбуваючи при цьому покарання за вчинення аналогічного злочину.  

Ще на початку лютого цього року до міліції звернулася місцева 33-річна жінка із заявою, що її пограбували. Правоохоронцям знадобилася більше м’ясця аби розшукати зловмисника. Як з’ясувалося, до злочину причетний 24-річний рівнянин. Сергій. У минулому мав проблеми із Законом. Наприкінці минулого року звільнився з місць позбавлення волі, де відбував покарання за скоєння крадіжок особистого майна громадян.

Хлопець не гребував ні грішми, ні золотими виробами. Однак, на шлях виправлення не став. Уже через декілька тижнів його затримали за скоєння розбійного нападу у компанії ще двох мешканців обласного центру. Чоловіки т хотіли відсвяткувати День народження одного із них, тільки от грошей не було. Тоді і вирішили розбагатіти уже звичним для себе способом.

Тепер Сергій перебуває на підписці про невиїзд, інший співучасник злочину 23-річний Віталій чекає свого вироку в СІЗО. Третього нападника раніше судимого міліція і досі не може розшукати.

Схожі статті