+380673870816 +380673870816

Рада оптового ринку електроенергії побувала на РАЕС

Майданчик Рівненської АЕС вперше відвідали члени Ради оптового ринку електроенергії України (ОРЕ). Рада ОРЕ, яка складається з керівників енергопостачальних та енергогенеруючих компаній, регулює оперативну діяльність ринку електроенергії, щомісячно вирішує нагальні питання та намагається по можливості знайомитися з діяльністю енергетичних підприємств на місцях. Про це повідомила прес-служба Рівненської АЕС.
     На Рівненській АЕС гостям надали можливість ознайомитися з роботою станції, історією її будівництва та експлуатації, відвідати блочний щит управління, машинний зал, дизель-генераторну станцію енергоблоку №4, автоматизовану систему радіаційної обстановки. Відвідувачі, більшість з яких були на атомному об’єкті вперше, відмітили високу культуру безпеки та експлуатації.
     Під час виїзного засідання розглянули ряд питань, серед яких підготовка до проходження осінньо-зимового максимуму енергонавантажень, накопичення для цього достатньої кількості палива, доцільність залучення кредитних ресурсів; обмеження потужності Рівненської АЕС через недостатню пропускну спроможність ліній електропередач.

Схожі статті