+380673870816 +380673870816

Протягом однієї години працівники ДАІ виявили три автомобілі, які перебували у розшуку

Протягом однієї години прилад відеоспостереження "Рубіж" зафіксував три номерних знаки на автомобілях, які перебували у розшуку. Про це повідомила прес-служба ВДАІ УМВС в Рівненській області.
     Уселі Опарипси працівниками Державтоінспекції Рівненщини за допомогою приладу "Рубіж" вдалося виявити три автомобілі, які перебувають у розшуку. Автомобілі "Шкода Октавія", під керуванням 27-річного Івана, жителя міста Київ та "BMW-740", під керуванням 32-річного Сергія, жителя міста Івано-Франківськ згідно бази Державтоінспекції АІПС "Угон" перебували в розшуку в Шевченківському райвідділі міліції міста Київ. Ще один автомобіль "КІА-CEED", яким керувала 27-річна киянка Ольга, розшукувався Дарницьким райвідділом міліції міста Київ. Всі вищевказані автомобілі працівники ДАІ доставили в Радивилівський райвідділ міліції. 
     Того ж дня на стаціонарному посту у місті Сарни близько дев'ятнадцятої години працівниками ДАІ був зупинений автомобіль "Опель-Астра", під керуванням 32-річного рівнянина Едуарда. Даний транспортний засіб згідно постанови Державної виконавчої служби Шевченківського райвідділу міста Київ з вересня місяця 2009 року знаходиться в розшуку. Автомобіль затриманий та поміщений на спецмайданчик ДАІ. За даними фактах ведеться перевірка.

Схожі статті